türkiye vps
Yeşil Cehennem – The Green Inferno
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 120 Görüntülenme

Yeşil Cehennem – The Green Inferno

(2013)
Genel

Yönetmen:

Eli Roth

Oyuncular:

Lorenza Izzo, Ariel Levy, Daryl Sabara, Kirby Bliss Blanton
Yeşil Cehennem izle, 2013 yapımı gerilim ve korku dolu anların yaşandığı sahneleri konu alan The Green Inferno filmini Full HD izleyebilirsiniz.

Vahşi bir kumpası konu alan Yeşil Cehennem - The Green Inferno filmi izlerken macera ve gerilime doyacaksınız. Bir grup aktivist olan Amerikalı doğasever öğrenci bir araya gelerek, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan kabileyi kurtarmayı amaçlarlar. Bunun için Newyork ’tan Peru ’ya gitme kararı alarak yola çıkarlar. Peru ’lu yatırımcıların yarattığı bu tehlikenin amacı ilkel kabilenin bulunduğu alanda doğalgaz rezervlerinin bol olmasından dolayı burayı onların elinden alıp yatırım yapmaktır. Burayı maden olarak görürler ve kabileyi katletmek için ellerinden geleni yaparlar. Amazon ormanlarına şantiye kurup işe atılmaya başlarlar.

Yeşil Cehennem - The Green Inferno filminin ilerleyen bölümlerinde Amerikalı öğrenciler zorlu bir mücadelede bulurlar kendilerini. İşlerin ilerleyişi kolay olmayacaktır. Zor yolları umursamadan Amazon ’a doğru yol almaya başlarlar. Ve direniş göstergesi olarak iş makinelerine kendilerini bağlarlar. Telefon aracılığıyla burada verdikleri mücadeleyi tüm dünyaya yayarlar. İletişim kaynağının verdiği güç ile amaçlarına ulaşırlar. Sonrasında ise öğrenciler beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalırlar. Öğrenciler için bir helikopter gönderilmiştir ve bindirilerek şehre geri gönderilmek üzere yola çıkarılırlar.

Helikoptere bindiklerinde firmanın kurmuş olduğu bir kumpas olduğunu anladıklarında her şey için geç kalınmıştır. O sırada uçak sert bir şekilde ormana çakılır. İlkel ve yamyam kabilenin yerleşim alanında kendilerini bulan öğrenciler bulundukları ortamdan kurtulmaya çalışırlar. Ancak bu yamyam kabilenin vahşiliğinden ötürü kurtulmak o kadar kolay değildir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Green Inferno

  Senaryo:

  Eli Roth (screenplay by), Guillermo Amoedo (screenplay by), Eli Roth (story by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?